Адвокат Юлія Козир, яка в суді представляє інтереси Олени Зайцевої, заявила про недопустимість як доказів медичного огляду дівчини лікарем-наркологом і висновку за його підсумками.

За її словами, допущено безліч порушень. Про це Козир заявила на черговому судовому засіданні у вівторок, 4 грудня, повідомляє MediaPort.

У цей час розглядалося клопотання захисника Геннадія Дронова Сергія Перепелиці про призначення комплексної судово-психологічної та судово-медичної експертизи.

"І акт огляду, і висновок від 18.10.17 повинні бути визнані недопустимими доказами. Вищевказані положення інструкції носять не просто формальний процесуальний характер, а ставлять під сумнів усі відомості акту, висновку, і взагалі унеможливлює використання результатів такого огляду достовірним доказом. Фактично, його не було", – заявила адвокат.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Підтвердити, за її словами, це повинні свідчення Зайцевої та записи відеокамер. Клопотання Перепелиці адвокат попросила відхилити.

Зазначається, що проти виступила сторона звинувачення. Представник потерпілих Лариса Матвеєва вказала на невідповідність. На засіданні 12 березня вона питала у Зайцевої, чи є у неї будь-які претензії до проведення огляду у лікаря-нарколога.

"Обвинувачена ніяких зауважень не висловлювала. Як, власне кажучи, не надходило їх і від патрульних. Крім того, питання допустимості доказів має вирішуватися суддею при винесенні рішення", – підкреслила вона.