У Кривому Розі 9 січня напали на депутата Центрально-міської районної ради, голови Інгулецької районної парторганізації ВО "Батьківщина" Вадима Мірзояна.

Про інцидент заявили у прес-службі Дніпропетровського обласного партійного осередку. Судячи з наданої інформації, зловмисників було кілька.

Попередньо, нападники скористалися газовим балончиком, після чого нанесли 34-річному Мірзояну сильний удар сталевою трубою по голові та побили.

Представник партії з черепно-мозковою травмою і численними переломами доставлений у лікарню.На думку представників політсили, інцидент є політичним замовленням.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Відзначається, що раніше зловмисники двічі скоювали напади на офіс Інгулецької районної парторганізації ВО "Батьківщина", але їх так і не знайшли.

Також нагадаэмо, що близько 30 людей в масках напали на лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка та його однопартійців в Одесі.

Інцидент стався в Одесі перед входом в офісний центр "Термінал 42", де знаходиться студія Shark Radio, там у політика був запланований прямий ефір.