У соцмережах встановили особу жінки, яка влаштувала цькування однієї з пасажирок маршрутки в Слов’янську через українську мову.

Як повідомляє Радіо Свобода, користувачі впізнали в ній кандидата на місцевих виборах від партії Наш край Валентину Павлову.

Згідно з інформацією на сторінці політичної сили в Facebook, раніше жінка працювала вихователем в трьох дитячих садах, фахівцем абонентського відділення і бухгалтером, а зараз знаходиться на пенсії.

«Ми зателефонували по номеру, який вказаний в пості. Там відповіли, що це не Валентина. А після того, як журналіст назвав себе, попрощалися і поклали трубку. Офіційних заяв від політичної партії Наш край щодо мовного скандалу станом на 28 жовтня не було», – зазначили журналісти.

Нагадаємо, конфлікт в маршрутці в Слов’янську виник через зауваження однієї з пасажирок з приводу неправильно одягненої захисної маски. У суперечку між нею і невідомим чоловіком втрутилася ще одна жінка, якій не сподобалося, що дівчина розмовляє українською мовою.

«Приїхали до нашого Сходу, життя від вас немає! .. Давай говори по-слов’янськи. “Громадська діячка” тут варто! Задовбали такі “діячки”! Воно й видно, що ти “в не Слов’янську народилася”. У нас в Слов’янську нормальні люди всі, адекватні. А не як ти тут стоїш!», – заявила вона.

У свою чергу чоловік з неправильно одягненою маскою пригрозив дівчині фізичним насильством і зажадав щоб вона покинула маршрутку.

Після скандалу, що розгорівся в соцмережах, поліція відкрила за фактом конфлікту в автобусі кримінальне провадження.