Популярне: Медична реформа: депутат оприлюднила прайс-лист для медичних установ

Йдеться про телефони і планшет, які могли містити інформацію про приховування слідів злочинів

Народний депутат Борислав Розенблат разом із грошима та біжутерією намагався вивести за кордон матеріали, важливі для розслідування "бурштинової справи". Про це заявили в прес-службі НАБУ.

Слідство стверджує, що Розенблат мав намір переправити за кордон засоби комунікації, що мають відношення до "янтарної справи". Вони могли мати інформацію про приховування слідів раніше скоєних злочинів.

"19 жовтня детективи Національного антикорупційного бюро України запобігли вивезенню за кордон народним депутатом Бориславом Розенблатом матеріалів, важливих для розслідування так званої "бурштинової справи", а також забезпечили його участь у судовому засіданні з продовження обов'язків", – йдеться в повідомленні.

У НАБУ заявили, що в Розенблата було виявлено телефони, сумки, біжутерію, платіжні картки, а також два паспорти, в тому числі дипломатичний.

"У ході обшуку, здійсненого безпосередньо в літаку, детективи НАБУ вилучили в Борислава Розенблата мобільні телефони, планшет; вироби, зовнішньо схожі з коштовностями; платіжні картки, емітовані закордонними банками; паспорт громадянина України для виїзду за кордон і дипломатичний паспорт", – зазначено в повідомленні.

Як раніше повідомлялося, нардепа Борислава Розенблата було затримано в аеропорту "Бориспіль" у четвер, 19 жовтня, при спробі вилетіти до Німеччини. Як стверджує Розенблат, він збирався покинути країну на три дні й повідомив про це НАБУ.