Піднявшись над усім брудом навколо участі в проекті «Танці з зірками» та вийшовши на паркет, Оксана Марченко вже перемогла, незалежно від фінальних результатів шоу.

Про це в інтерв’ю заявив лідер «Українського вибору» Віктор Медведчук.

Політик повідомив, що спочатку був проти участі дружини в шоу на «1 + 1», але коли вона вирішила взяти участь, підтримав Оксану.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

«Спочатку, як тільки почався цей скандал, ми домовилися з Оксаною цю ситуацію не коментувати, щоб додатково не розпалювати пристрасті. Тому що ті, хто зараз піднімають хвилі, створюючи бурю в склянці води, напевно, саме цього від нас і чекають. Відверто кажучи, я взагалі був проти того, щоб вона брала участь в “Танцях із зірками”. Тому що припускав, що це може не всім сподобатися і послужити приводом до різного роду спекуляцій. Але Оксана – вольова жінка, цілеспрямована, і коли вона для себе вирішила брати участь, я в цьому її підтримав. Я в неї вірю! І коли почалося все це цькування, я їй сказав: найкращою відповіддю буде, по-перше, участь, а по-друге – перемога. Адже ті, хто організував цю провокаційну кампанію, розраховували, що вона відмовиться від участі. Скажу більше: піднявшись над всім цим брудом і вийшовши на паркет, Оксана вже перемогла, незалежно від фінальних результатів шоу»- розповів політик.

В.Медведчук назвав дурістю чутки про те, що скандал навколо участі Оксани Марченко в танцювальному шоу створили його політтехнологи.

«Дурість. Я не бачу, який тут може бути для нас сенс в залученні уваги. Якщо говорити про мою дружину, то її популярність ніколи ні у кого не викликала сумнівів: її знає більше 90% населення, завдяки тим шоу, які вона вела багато років. Їй не потрібен такий піар. А мені він тим більше не потрібен, тому що якщо я щось роблю, я роблю це сам і сам несу за це відповідальність. Залучати дружину, сім’ю в брудні розборки я собі ніколи не дозволяю. Тому ті, хто так говорить, мислять примітивно і обмежено», – вважає політик.