Окупація територій Росії після програшу була б гарним вирішенням багатьох проблем. Так само, як у Німеччині.

Про це на своїй сторінці в ютуб розповідає російський опозиційний політик Костянтин Боровий.

Це була б хороша модель, але її не хоче Захід і щиро про це говорить.

“Ми не хочемо не те, що поразки Росії. Це само собою! Ми не хочемо завдати серйозної шкоди Путіну”, – каже Шольц, Байден.

Тому що це загрожує дезінтеграцією Росії, це небезпечний процес. Регіони починають конкурувати, стикатися, громадянську війну, якісь військові конфлікти. “Ми цього не хочемо”. Але це було б вірно.

Якби Путін захопив Україну, не дай Боже, подітися нікуди – він рушив би далі на Польщу, Німеччину, боровся б із “нацизмом” у Німеччині, Польщі. На його думку, є з чим боротися у Молдові, Румунії, Фінляндії. Світове панування таке і пропорційне зміцненню, відповідно, його власної влади в Росії.

Ось ці захоплені території – всі вони перетворюються на пустелю. Ну як Абхазія. Символ Абхазії – це електричка, іржава вся, крізь яку проросли дерева. Або Південна Осетія, або Придністров’я. Ну, Придністров’я – це дещо інша модель. Це потік зброї, наркотиків до Європи, із Європи, повій, нелегальних органів.

Окупація Росії – це було б добре, але, на жаль, це лише добрі побажання.

До слова, ідеологія путінського «російського світу» є еквівалентом комунізму та нацизму ХХ століття.

Про це у своїй статті для видання The Telegraph написав прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Спеціальна стратегія президента РФ Володимира Путіна відкрила ворота геноциду та небезпечна як «ракова пухлина», заявив він.

«Пухлина пожирає не лише більшу частину російського суспільства, а й становить смертельну загрозу для Європи. Недостатньо лише підтримувати Україну у її війні з Росією. Ми маємо повністю викорінити цю жахливу нову ідеологію», — закликав глава уряду.

Росія за допомогою «російського світу» ідеології виправдовує вигадані права та привілеї для своєї країни та заявляє про нібито «особливу історичну місію російського народу», зазначив прем’єр.

«В ім’я цієї ідеології Маріуполь та десятки українських міст зруйнували ЗС РФ. Росія посилала російських солдатів на війну, переконувала їх у своїй перевазі. Їх мотивували на нелюдські військові злочини – вбивства, зґвалтування та тортури мирних жителів. Ця ідеологія стимулює насильницьке переміщення українців до РФ», – написав Моравецький.

Фашизм і більшовицький комунізм, за оцінкою польського прем’єра, приносив людську гідність у жертву шаленим фантазіям – світової революції пролетаріату чи правлінню «раси панів». Моравецький наголосив на неймовірності повернення нацистського диктатора Адольфа Гітлера та радянського деспота Йосипа Сталін у 21-му столітті.

«Ілюзія, що історія не може повторитись, розвіялася 24 лютого цього року. Неймовірним фактом став обстріл ракетами Києва, Харкова та інших міст суверенної, демократичної держави у самому серці Європи», – наголосив він.

Те, що відбувається в Україні, на думку Моравецького, це повернення «клятих ідеологій» та побудова Путіним нового російського імперіалізму на основі міфу про перемогу над нацизмом. Прем’єр Польщі впевнений, що «Росія не зупиниться на Києві» та піде у «довгий похід на Захід».

«Німеччина зазнала денацифікації. Єдиний шанс для Росії та цивілізованого світу – це «депутинізація». Якщо ми не займемося цим завданням негайно, ми втратимо не лише Україну, а й свою душу, свободу та суверенітет», – наголосив глава уряду Польщі.