В анексованому Криму встановлюють нові паркани. Вони вселяють жителям півострова страх через власну вразливість і підконтрольність.
Подібну інформацію, а також фотофайли передало інтернет видання "Обозреватель"
Цього разу паркан з'явився на стадіоні "Локомотив" у Сімферополі, де трибуни глядачів відокремили від поля.
За інформацією, паркан на футбольному стадіоні з'явився для психологічного стримування кримчан.
До речі, для кримчан це не стало новинкою, адже подібні огорожі навколо автовокзалів та інших громадських місць з'являються на півострові систематично.
Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом
"Влада в Криму продовжує страждати агорафобією, запарканюючи всі більш-менш відкриті простори", – пояснив він.
Варто нагадати, що раніше огорожа виникла вздовж лінії берега від забудованого елітними багатоповерхівками Приморського парку в Ялті до сусідньої Лівадії.
До речі, високий паркан можна побачити і вздовж моря під Судаком.
"Захистили" від зайвої уваги і Нікітський ботанічний сад.
"Можна з великою часткою визначеності стверджувати, що функція повсюдних зборів, які виросли за останні роки три – якомога швидше завершити процес стратифікації кримського суспільства, яке ніяк не хоче розлучатися з рудиментами радянського комунітаризму", – наголошується у виданні.
У статті додають, що окупаційна влада намагається показати кримчанам, що "кожен стан має знати своє місце".
"Якщо в Криму у тебе немає свого паркану, ти – людина стороння. А життя сторонньої людини, мабуть, повинне бути подібним до бігу в тунелі з сітки-рабиці зі спіраллю бруно над головою. Радісного бігу, адже насправді все у нас добре", – підсумуали автори статті.
Додамо, що у світлі цих подій Росія збудувала паркан із колючим дротом.
Паркан з’явився на кордоні між окупованим Кримом та материковою Україною – про це пише британськиа BBC. Висока огорожа розділяє півострів та шматок Херсонської області. Журналісти пишуть – високий паркан підсилений колючим дротом, а також сотнями сенсорів.
Автори посилаються на представників ФСБ, які заявляють – паркан побудували ніби-то для того, аби уникнути вторгнень диверсантів, а також аби зменшити кількість контрабанди зброї, алкоголю та наркотиків.