Незважаючи на заяви російських пропагандистів про те, що ворожі штурмові частини зайшли на окремі вулиці Бахмута, ворогові навіть до весни не вдасться взяти ні саме місто, ні вигідні висоти навколо нього.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів Ярослав Лисенко, боєць батальйону “Свобода”.

Так, цими днями російські пропагандисти повідомляли про прорив оборони на деяких вулицях Бахмута. Проте, за словами військового, на східній частині міста в українських бійців добрі результати – ЗСУ вибили окупантів із території двох вулиць, де вони намагалися закріпитися, а також повністю зачистили весь приватний сектор.

“Ми не пішли у прорив, ми просто відкинули ворога на ті позиції, які він займав до просування в наш бік. Їх ще дуже багато – вагнерівців, зеків, чмобиків та “мобілізованих” з днр-лнр”, – пояснив військовий.

Він наголосив, що за напрямом Бухмут-Соледар противник знаходиться на відстані 5 км від нас, але така ситуація зберігається 3-4 місяці. При цьому на півдні Бахмута рашистам вдалося зайти на позиції біля каналу Сіверський Донець-Донбас (12 км до Бахмута), але захисники України вже вибили їх звідти.

“Всі розмови російської пропаганди варто пропускати повз вуха. Ворог навіть до весни не зможе взяти ні саме місто, ні вигідні висоти навколо нього”, – резюмував Ярослав Лисенко.