Сьогодні, 15 грудня, у Мелітополі Рух Опору провів успішну диверсію й підірвав залізничний потяг, який щодня возив із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпаси та паливо.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

“В зворотному шляху цей поїзд вивозив з тимчасово окупованих територій руду, зерно та пошкоджену техніку. Проте завдяки героям підпілля поїзд свій рух завершив остаточно. У результаті контрольованого вибуху було пошкоджено залізницю та тепловоз з вагонами. Сам вибух стався о 8-й ранку прямо під носом російських фсбшників. Наразі окупанти оточили місце вибуху, обшукують прилеглу місцевість”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що окупаційна адміністрація намагається приховати факт диверсії, поки росіяни без успіху шукають партизан. Залучені співробітники ФСБ, зрадники з поліції, кінологи з собаками й навіть експерти кримінальної лабораторії.

Центр національного спротиву зауважує, що за 2023 рік це вже одинадцята успішна диверсія на залізниці.  Попередній потяг Рух Опору успішно підірвав 13 жовтня.

«Нинішня ж диверсія є далеко не останньою, адже в російській логістичній моделі саме залізниця відіграє ключову роль», — зазначають там.

Нагадаємо, сьогодні у Маріуполі пролунали два вибухи: уражені особовий склад та місце зберігання техніки.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“Така собі Маріупольська Чорнобаєвка. Це друга бавовна майже в одному самому місці. Перша була 07 вересня. Окупанти не навчились. Тому по місцю зберігання техники прилетіло ще раз”, — повідомив він.