Під Ізюмом, що на Харківщині, близько 200 загарбників після боїв із ЗСУ вдались до дезертирства та переховуються у лісі.

Про це повідомила чинна влада Борівської громади, що в Ізюмському районі, яка наразі перебуває під окупацією росіян. На своїй сторінці у телеграмі представники селищної ради розповіли про те, що відбувається безпосередньо у Боровій та наближених населених пунктах станом на 20 червня.

Борівщина все ще перебуває в окупації – бойові дії на території громади не ведуться, проте селищем та іншими населеними пунктами поблизу проїжджає чимало ворожої техніки разом з російськими окупантами.

Зазначається, що у село Гороховатка зайшла велика кількість російських військових, які брали участь у боях під Ізюмом. Звідти вони повернулись поранені, брудні, голодні і злі, з пошкодженою технікою. Наразі окупанти розселились по селу для тимчасової реабілітації.

Є інформація, що близько 200 окупантів після заходу у село втекли і переховуються у лісі. Їхні командири організовують пошуки дезертирів, – йдеться у повідомленні Борівської селищної ради.

Разом з тим з Куп’янського напрямку, за інформацією влади селища, через Борову, Піски-Радьківські й далі у бік Донецької області сунуть нові колони росіян.

Те ж саме спостерігається з боку Луганської області через Чернещину і Дружелюбівку на Лиман. Частина військ ворога при цьому осідає у лісах поблизу села Піски-Радьківські.