рефат чубаров кор

"Влада" Криму заявляють, що "українські націоналісти" готували теракт, який повинен був бути приурочений до річниці геноциду кримськотатарського народу 18 травня, заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Російська пропаганда активно поширює фейк про нібито підготовку терористичних актів "українськими націоналістами". Про це в інтерв'ю "5 каналу" сказав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Як пояснив Чубаров, теракт, за версією окупаційних "влади" Криму, мав бути приурочений до річниці геноциду кримськотатарського народу 18 травня.

"Вже є сигнали, скажімо, вчора один з так званих віце-прем'єр-міністрів так званого уряду Криму заявив, що правоохоронні органи, мовляв, достовірні дані про те, що українськими націоналістами, а також Джемілєвим і Чубаровим готуються серії терористичних актів напередодні 18 травня, але влада зробить все, щоб не допустити такого. Я вже думаю, що це початок відповіді про проведення траурних мітингів", – підкреслив Чубаров.

У Меджлісі не виключають, що 18 травня, в річницю депортації кримських татар, окупаційна влада Криму може провести провокаційні мітинги. М

Меджлісу ж офіційно відмовлено в проведенні траурного мітингу, приуроченого до річниці депортації.


 

Джерело: Корупція.Інфо