Дружина російського журналіста Аркадія Бабченка не знала про інсценування його вбивства

Про це повідомив особисто Бабченко під час прес-конференції, передає Корупція.Інфо


Свою промову після “воскресіння” він почав з вибачення. Журналіст попросив вибачення у тих, хто його оплакував.

“Я, напевно, хотів би вибачитися за те, що всім вам довелося пережити, і за те, через що вам всім довелося пройти. Тому що я і друзів, і колег ховав багато разів. І я знаю це тошнотне, блювотне почуття, коли доводиться ховати колег”, – заявив він.

Окремо він попросив вибачення у своєї дружини Ольги: “Окремо я хотів би принести вибачення моїй дружині за те пекло, яке вона пройшла за ці два дні. Олечка, прости, будь ласка, але тут теж було без варіантів”.


Журналіст також повідомив, що операція готувалася два місяці. Самого Бабченка посвятили в курс справи місяць тому. “За цей місяць я бачив, як хлопці працювали, як вони рили носом, як буйволи орали. Весь цей місяць ми були на зв’язку. Ми думали, опрацьовували, діяли, і в підсумку результатом цього стала ось ця ось операція, за результатами якої сьогодні людину узято. Він вже знаходиться під вартою “.

Бабченко також розповів, що за його голову пропонували $ 40 000. “Я непогано стою, слухайте! Показали, значить, документи мої, паспортні дані, мою фотографію, яка є тільки в моєму паспорті, коли я її робив, коли я отримував паспорт там, в 25 років. Ось цю фотографію, яка є тільки в моєму паспорті і тільки в паспортному столі. Стало зрозуміло, що інформація йде з Росії. Стало зрозуміло, що інформація йде, мабуть, з державних служб, наскільки я розумію. Тому що добути цю інформацію могли тільки спецслужби і тільки в паспортному столі”, – вважає він.

“Насправді звідти, з того боку тиснули, давили дуже сильно. На виконання цього замовлення дали два тижні, потім почали підганяти і стали, мабуть, підганяти до Ліги чемпіонів. Доводилося там якось ухилятися, придумувати відмазки. То я ногу зламав, я її, до речі, не ламав, тому довелося типу кудись виїхати. Все це повинно було бути не вчора, тобто те, що вчора відбулося, це так співпало. Коротше кажучи, вчора все це закінчилося. Половина справи зроблена, я свою роботу виконав “, – резюмував він.

Популярне: Тривалі вихідні і зростання тарифів: Що готують для українців вже з 1 червня


Нагадаємо, відразу після “смерті” Аркадія Бабченка в ЗМІ з’явилася інформація про його особисте життя. Виявилося, що в родині журналіста шестеро дітей – троє прийомних, і троє – рідних. Подружжя Бабченків витягувало дітей, у яких були серйозні проблеми зі здоров’ям і розвитком, з дитячих будинків, де ті нікому не були потрібні. Вони крали, не вміли їсти тверду їжу, прати свою білизну, серйозно відставали у розвитку, боялися виходити на вулицю, ховали речі і їли фрукти і овочі з шкіркою.


Відразу після радісної новини президент України Петро Порошенко привітав Службу безпеки України з успішно проведеною операцією щодо запобігання вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченко, а також доручив забезпечити йому і його родині цілодобову охорону.

«Вітаю Службу безпеки України з блискучою операцією по збереженню життя російському журналісту Аркадію Бабченко … Навряд чи Москва заспокоїться – доручив надати Аркадію і його сім’ї цілодобову охорону», – прокоментував Порошенко.