Лідер радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Україна повинна виправити "дурну" помилку Порошенка і екстрадувати Саакашвілі до Грузії, передає Корупція.Інфо

 

Таку думку він висловив на своїй сторінці в Facebook.

Україна має виправити дурну помилку Порошенка і екстрадувати Саакашвілі в Грузію, де реформований, чесний і незалежний Тбіліський суд засудив колишнього президента до 3-х років тюрми за незаконне помилування найманих убивць.

– заявив Ляшко. За його словами, якщо влада цього не зробить, то тоді вони не мають, навіть морального права вимагати від Росії екстрадиції Януковича.

Якщо ми цього не зробимо, то не маємо жодного, навіть морального права вимагати від Росії екстрадиції Януковича. Бо це подвійні стандарти: свого диктатора вимагаємо, а чужого – ховаємо!

Саакашвілі і Янукович – брати-близнюки, які заради влади убивали власних громадян. Обоє кривавих лузерів мають постати перед справедливим судом. Цього вимагають і українці, і наші брати грузини!

– підкреслив він.

Нагадаємо, що Тбіліський міський суд визнав екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі винним у справі про вбивство банкіра Сандро Гиргвліані і засудив того до трьох років позбавлення волі.

Саакашвілі ж назвав вирок суду незаконним та таким, що суперечить міжнародним, національним нормам і здоровому глузду.  

 

Популярне: Винесли вирок: суд визнав Міхеїла Саакашвілі винним у справі про вбивство