Команда "Поборемо коруцію разом" прядовкує накопичувати для вас базу даних претендентів на гідний пост народного депутата.

За спиною у нас вже не один проаналізований кандидат, а тому робимо висновок, що для характеристики учасників передвиборчих змагань потрібно ввести своєрідний титул-характеристику "новоженець округу"!

Справа в тому, що на цей раз ми натрапили, на не менш одіозного кандидата із 117 – го виборчого округу, представника громадської організації «СПАС», самовисуванця – Олег Пилипенка.

Шанувальник соціальних мереж та ініціатора купи судових позовів.

Відомо, що менше двох років Олег Пилипенко присвятив роботі у Львівській міській раді. Свого часу обіймав посаду головного спеціаліста департаменту «Адміністрація міського голови», однак закріпитися у чиновницькому середовищі йому не вдалося.

Мало того, одразу ж після звільнення подався в сторону активної критики львівського міського голови Андрія Садового.

Як виявилось така опозиція була цілком неоднозначною. Мало того, навіть дивною! Є інформація, що незважаючи на палкі промови, опозиційний громадський діяч час від часу пробує поновитися в різних структурах Ратуші.

Наразі ГО "СПАС" не дає спокою міській комунальній газеті «Ратуша», насилає на видання перевірки та намагається змістити з посади головного редактора – відомого у Львові журналіста-криміналіста Миколу Савельєва.

А найбільший нонсенс в тому, що новим керівником газети, на думку активістів, має стати далекий від журналістики Олег Пилипенко. 

Багатою на події є інтернет діяльність кандидата. До прикладу, особливо цікаво пан Пилипенко розвернув свою діяльність в соціальній мережі "Вконтакте"

Зокрема, саме там, в свій час можна було ознайомитись з багаточисленним пабліком, який налічував аж 42  підписника !, із промовистою назвою  «Львівщина «За» Олега Пилипенка на голову ОДА». Зрозуміло, що координатором спільноти, як ви можете здогадатися, є сам Олег Пилипенко.

Цікаво, що досвід у депутатській чи передвиборчій діяльності у кандидата на мінімальномуи рівні. Мало того, навіть в цьому не обійшлося без казусів.

У 2012 році він лише намагався потрапити до народного списку партії Наталії Королевської "Україна-Вперед!". Тоді за претендентів у список партії голосували звичайні люди. Відповідно до списку  потрапили найбільш рейтингові кандидати. 

Мажна тільки здогадуватися, які причини стали на заваді відсутності Пилипенка у кандидатських списках Королевської.

Не зрозуміло, на яку із богинь Фортуни покладає свої сподівання цей кандидат, однак близьке знайомство з Фемідою, змушує замислитись над тим, що результати змагань у 117-ому оспоряться не одним судовим позовом.

 

Джерело: Львівський портал