26 грудня – особлива дата для голови Львівської ОДА Олега Синютки: саме цього дня спливає 2 роки з моменту його призначення на цю посаду. За це час він зумів виконати 22 власних обіцянки, тобто 39% від загальної кількості. При цьому в рейтингу відповідальності губернаторів областей Синютка посідає невисоке 11-те місце, передає Корупція Інфо

Найбільше його обіцянок присвячено галузі розбудови інфраструктури, розвитку охорони здоров’я, транспорту та фінансам. Так, чи не найважливішими серед виконаних обіцянок львівського губернатора є такі, як забезпечення обладнанням Новояворівської лікарні №1, побудова двох асфальтних заводів та ремонт доріг у низці районів області.

Серед, обіцянок, що, на жаль, уже були провалені львівським обласним головою, вирізняються такі: завершення у 2015 році ремонту дороги Львів-Славське, заборона діяльності перевізників, які до кінця 2015 року не встановили GPS-пристрої та здача у 2016 році в експлуатацію Львівського перинатального центру (центр перебуває на тривалій реконструкції, що не завершиться до кінця поточного року).

20

До зобов’язань, виконання яких від губернатора найбільше чекають жителі області, належать відкриття відділень гемодіалізу у Стрийському та Буському районах, запуск у 2017 році заводу з виробництва кабельних мереж та зведення до листопада 2017 року вітроелектростанції з шістьма турбінами.

Найбільш активно голова Львівської області роздавав обіцянки не на початку губернаторської каденції, як це зазвичай буває, а лише після півроку роботи – у другому півріччі 2015 року.