Синютка

У суботу, 1 серпня, відбулася конференція Львівської територіальної організації партії «Солідарність» Блоку Петра Порошенка, на якій головою організації було обраного нинішнього голову Львівської ОДА Олега Синютку.

Про це повідомили у секретаріаті партії, передає Корупція інфо.

Сам Синютка заявив, що партійними справами буде займатися у «вихідні і в неробочий час».«Потрібно, щоб була зібрана команда однодумців і щоб ця команда мала підтримку громадськості. І якраз партійна структура – це є можливість об’єднати однодумців, щоб зробити для людей позитивні речі. Поєднувати з основною роботою буде, звичайно, дуже складно, тому що основна робота буде займати весь робочий день і ще трішки. Але є вихідні, є позаробочий час. Треба буде поєднувати», – сказав він.

Також Олег Синютка запевнив, що не використовуватиме свою посаду в ОДА для застосування адмінресурсу на місцевих виборах, які відбудуться восени.

«Сьогодні на конференції я дуже чітко висловився, що є неприйнятними декілька речей. І серед них – «гречкосійство» і «грошесійство», як це було в Чернігові. А друга річ – ніхто не хай не розраховує на адміністративний ресурс, тому що моє завдання як голови адміністрації, яке поставив Президент України, – забезпечити можливість вільного і абсолютно відкритого волевиявлення», – заявив він.