Ведучий Нового каналу і суддя шоу «Хто зверху?» Олександр Педан завжди залишається за кадром. Ось і зараз йдуть зйомки проекту, на сцені Сергій Притула, Леся Нікітюк, Сергій Бабкін, Алла Костромічева, Злата Огневич та інші зіркові колеги, а Саша сидить в таємній кімнаті, коментуючи результати конкурсів.

Його голос чують глядачі і учасники проекту під час оголошення «вердиктів». А ось хотілося б самому Олександру хоч раз стати частиною зіркової команди під проводом Сергія Притули?

«Бажання було і є завжди, – зізнається Олександр. – Я із задоволенням вийшов би на майданчик і пограв. Ми колись хотіли так і зробити, але не знали, як втілити задумане в життя. Але якби була можливість, щоб я вийшов і судив, це було б несподівано!».

Виявилося, що суддею такого шоу бути нелегко. Завжди є місце претензіями і образам. Більш того, Педану навіть в соцмережах приходять обурені відгуки телеглядачів.

«Мені в соцмережах часто прилітають повідомлення на кшталт:«Ти навіщо пацанів засудив? Ти що, припух? Я тебе знайду! – сміється ведучий Нового каналу. – Пишуть з великою кількістю помилок, і я розумію, що так жваво реагують тільки діти (сміється). Це добре – я радий, що наша програма викликає захват і навіть таку реакцію, адже це говорить про те, що нас дивляться».