Перша леді України Олена Зеленська стурбувала народ втомленим виглядом.

У зв’язку з тим, що карантин в Україні продовжили, влада почала шукати спосіб, як продовжити навчання для школярів. Так, Олена Зеленська звернулася до народу у відео, де розповіла про онлайн-школу.

“Уже завтра, о 10:00, для всіх українських школярів середніх і старших класів, а також для всіх бажаючих свої віртуальні двері відкриє« Всеукраїнська школа онлайн ». Більше 40 вчителів записали для вас відеоуроки з 11 шкільних предметів і доклали всіх зусиль, щоб зробити їх цікавими і корисними … “- написала Зеленська в Instagram.

У відео Олена Зеленська постала в недорогому платті (його ціна до знижки – 1799 гривень, після – 1439) і з втомленим виглядом, і стурбувала користувачів.

“Олено, що з вами? Ви виглядаєте дуже замучено і втомлено. У вас все в порядку?”, “Чомусь дуже нагадала манеру поведінки Порошенко Марини. Не треба! Краще намагайтеся бути схожою на Міддлтон !!! Ви ж така молода і красива ! Не сумуйте! “,” Олена, тримайтеся, зараз дуже нелегко і Вам! Сил і витримки Вам і Володимиру Олександровичу! Скоро все буде добре! ” – коментують стурбовані шанувальники.