Головний редактор інтернет-видання ГОРДОН Олеся Бацман звернула увагу, що міністр закордонних справ України робить заяву про те, що Білорусь небезпечна для українців, незадовго до того, як туди летить український президент. Про це вона сказала в ефірі телеканалу NEWSONE.

"Дивилася заяву Клімкіна з приводу того, що в Білорусь небезпечно їздити, і трошки посміхнулася, бо днями має відбутися засідання форуму в Гомелі, і туди має поїхати Порошенко. Я не знаю, напевно, він це для свого патрона сказав. Мовляв, ви дивіться, Петро Олексійович, дуже небезпечно. Може, у нього якась інформація є … ", – пожартувала вона.

Бацман додала, що з боку Клімкіна це було не дуже дипломатично. Також вона нагадала, що саме в Гомелі було затримано Павла Гриба і звідти його екстрадували в Росію.

Окрім того, вона зазначила, що Володимир Путін може піти на анексію Білорусі і стати президентом нової держави з Білоруссю в складі. 

Вона підкреслила, що прийдешні переговори українського і білоруського президентів дуже важливі для обох сторін.Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"Вони планують переговори тет-а-тет, і вони (переговори, – ред.) Будуть дуже важливі для України і Білорусі. Лукашенко в дуже непростій ситуації. Він недавно літав до Путіна в Сочі, і у них були дуже знакові переговори: в кулуарах розповідали, що Путін дуже жорстко зажадав від Лукашенка максимального погіршення відносин з Україною і зміцнення кордону з Україною. і у нього є аргументи, щоб вимагати, – тому що газ, енергоносії, нафту … краник (газу, – ред.) він пообіцяв прикрутити і кредити, які потрібні Лукашенко від Росії, сказав, що не дасть ", – розповіла Бацман.

"Переговори Порошенко і Лукашенко будуть непростими і важливими не тільки для Порошенка, а й для Лукашенка, тому що він зараз знаходиться під ударом. Якщо Росія зробить ці кроки, ні НАТО, ні ЄС не буде його захищати, тому що Білорусь не є членом … і якщо він хоче врятуватися, Лукашенко потрібно шукати союзників і способи як це все утримати ", – закінчила Бацман.