Якщо навіть олігархи не знаходяться в Україні фізично, вони керують країною дистанційно, в режимі аутсорсингу, оскільки їх люди сидять в парламенті і уряді, в прокуратурі і судах, на телеканалах і в комісіях, в СБУ і губернаторських кріслах.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів екс-міністр оборони, голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, коментуючи ситуацію з олігархами в Україні, передає Корупція.Інфо

"Почнемо з Порошенка. Тут найбільша проблема, тому що олігарх сидить в першому кріслі країни. Поговоріть з олігархами приватно. Якщо вони вам відкриються, то підтвердять: в 2014 році, коли побачили, як пройшов і чим закінчився Майдан, побачили агресію і окупацію, вони злякалися, були готові заплатити нової влади, підтримати армію і країну. Але їм сказали платити не країні в бюджет, а заплатити декому особисто у владі, переписати жирну "частку" власності на зазначених осіб. Переписали, зачаїлися. а зараз? Фізично один живе в Швейцарії, іншого з Якір в Австрії, у третього з гарантом "картина маслом", четвертий мається, п'ятого обчистили. Але, і це головне: де б вони не були тілесно – олігархи постійно сидять в парламенті і уряді, вони сидять в прокуратурі і судах, вони сидять на телеканалах і в комісіях, які встановлюють тарифи, придумують "Роттердамі +" та інші "схеми", вони сидять в СБУ і губернаторських кріслах. Керують дистанційно, в режимі аутсорсингу ", – заявив Гриценко, відповідаючи на питання про те, хто є олігархом в Україна в нинішній ситуації.
"Ви ж не маєте ілюзій, що той чи інший глава фракції не більше, ніж говорить голова? Тому що коли голосують тему нафти, відразу вилазять інтереси і вуха Коломойського, тільки доходить до енергетики, відразу видно, кого і в яку фракцію розмістив Ахметов, коли про хімію і газ – на сцені група підтанцьовки Фірташа, а кого танцює і нагинає головний олігарх країни – погортайте великі канали в прайм-тайм. Тому олігархи нікуди не поділися, вони тут, як і раніше і "по-новому" рулять країною. кермо потрібно відібрати ", – додав глава партії" Громадянська позиція ".

Популярне: Невідомий забіг в автобус, облив жінку бензином і підпалив


Разом з тим, Гриценко, відповідаючи на питання, що він робитиме з олігархами в разі перемоги на президентських виборах, заявив: "Олігархів в Україні більше не буде, олігархат як клас буде знищений. Великий бізнес в країні буде. Олігархів, які лізуть в політику, парламент, уряд, правоохоронні органи – не буде. Олігархів, які домінують в інформаційному просторі, зомбують народ як їм вигідно, вихваляють подільників у владі або "мочать" тих, хто намагається прищемити їм хвіст, руйнуючи монопольний диктат, які че рез зомбо-ящик предрешают результат виборів – таких олігархів в Україні не буде. Хто з олігархів готовий бути просто великим підприємцем, той буде мати майбутнє в Україні ".