Анатолій Гриценко заявив, що перевиховувати нинішніх українських олігархів вже немає сенсу

При президентові Гриценко олігархів в Україні не буде. Вони будуть знищені як клас. Про це заявив сам політик, лідер партії «Громадянська платформа», Анатолій Гриценко.

«Цих людей — вони дорослі дяді — перевиховувати вже немає сенсу. Їм буде показаний нормальний шлях, при якому вони вже не будуть впливати на політику, на президента, на уряд, утримувати свої фракції, губернаторів, прокурорів, міністрів», — сказав Гриценко.

«Вони будуть великими підприємцями, крапка», — додав він.

Також Гриценко розповів, що деяким олігархам буде запропоновано в примусовому порядку доплатити з того, що було зароблено, щоб підтримати країну і її армію на складному етапі.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

За його словами, мова йде про доходи, отриманих за допомогою використання монопольного становища, присутності у владі і всякого роду маніпуляцій.

«Ті, хто візьмуть такі умови, будуть працювати, хто не сприймуть — їм не буде місця в Україні», — резюмував Гриценко.

Будут уничтожены: Гриценко рассказал, что ждет олигархов

Раніше Анатолій Гриценко заявив, що виступає за «заморожування» конфлікту на Донбасі. На думку колишнього міністра оборони, найкращим вирішенням питання української кризи буде розтягнути його на роки.

Зокрема, відповідаючи на питання, що потрібно зробити для відновлення суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, Анатолій Гриценко зазначив, що рішення конфлікту на Донбасі необхідно залишити в підвішеному стані. За словами політика, потрібно розробити тривалу реалістичну стратегію деокупації та реінтеграції.

«Конфлікт повинен бути заморожений… (Стратегія) повинна здійснюватися у відповідності з об’єктивними умовами», — заявив політик.