Між президентом України Володимиром Зеленським та головним персонажем серіалу "Слуга народу", якого Зеленський зіграв як актор, є багато спільного.

Про це президент України Володимир Зеленський розповів в інтерв'ю популярній німецькій газеті Bild.

"У нас (із персонажем серіалу "Слуга народу" Голобородьком. – Ред.) різні життя, але однакові цінності. Я хочу зробити для українців все, що я обіцяв як "слуга народу" – перемогти корупцію, зробити українську політику чесною і прозорою, об'єднати країну, забезпечити мир і поліпшити життя простих людей. У цьому я так само щирий, як і Василь Голобородько", – підкреслив шостий президент України. 

«Що важливо підкреслити: як реальний політик, я буду співпрацювати з міжнародними партнерами України. Нашою нагальною метою зараз є розвиток добрих відносин з МВФ, а також з Європейським Союзом та НАТО», – сказав Зеленський.

Говорячи про євроатлантичні перспективи України, він висловив сподівання, що країни ЄС побачать нас як рівноправного члена, і Україна зробить все для цього.

Зеленський підкреслив, що в українських Збройних силах і в секторі безпеки будуть запроваджені стандарти НАТО, а також висловив переконання, що Україна вже зараз є надійним партнером Альянсу, а в майбутньому може стати надійним його членом.

Також серед пріоритетів Президент України назвав встановлення верховенства права, лібералізацію валюти та приватизацію, земельну реформу, адміністрування податків, зменшення адміністративного тиску на бізнес та створення стимулів для малого та середнього бізнесу.

Окрім того, журналісти запитали, чому в його команді опинилися люди з оточення олігарха Ігоря Коломойського (Зеленський призначив головою Адміністрації президента Андрія Богдана, який був особистим юристом Коломойського. Коломойський підтвердив, що його адвокат — юрист Зеленського). На це Зеленський відповів, що «таких там немає».

«Моя президентська команда складається з професіоналів, які не мають жодного корупційного минулого та зв'язків зі старою елітою. Це люди, яким я довіряю, тому що працював з ними в бізнесі та в політичній кампанії. На них не впливають олігархи або хтось зі старих еліт», — сказав Зеленський.