Голова політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок порівняв націоналістичну владу Ізраїлю з олігархічною владою України.

"За останні роки Ізраїль став однією з небагатьох країн у світі, яка щороку скорочує свій держборг на 2-3 відсотки від ВВП. Тепер банки і фонди вмовляють Ізраїль позичити гроші під жалюгідні відсотки. Нещодавно Ізраїль позичив 250 мільйонів доларів під 0,05 відсотків річних у Китайського Народного Банку. При цьому Ізраїль взагалі не бере короткострокових кредитів і не випускає коротко- і середньо- термінові облігації – з тієї ж причини: аби не брати дорогих грошей в борг", – написав політик у Facebook. – "Уряд Гройсмана в той час бере гроші в короткострокових кредитах під грабіжницькі 11-16 відсотків річних по єврооблігаціях, а у внутрішніх короткострокових кредитах відсоткова ставка іноді доходить до 22-27 відсотків річних".

За словами Тягнибока, саме тому Ізраїль, де титульна нація при владі, рухається вперед, а олігархічна Україна, котиться на дно.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

"Навряд чи наші урядовці, якимось дивом опинившись на міністерських посадах в Ізраїлі, посміли б витворяти з державою те, що вони зараз роблять з Україною", – написав він.

Нагадаємом, що голова політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок прокоментував призначення Угорщиною міністра для Закарпаття. Він відреагував на те, що в уряді Угорщини створили посаду міністра, який відповідатиме за розвиток Закарпатської області України. Зокрема, цей міністр буде відповідати за розвиток Закарпатської області, а також за програму розвитку дитячих садків Карпатського басейну.