Скандальний нардеп Олександр Онищенко раптово вирішив прокоментувати звинувачення у фінансуванні тероризму. 

Про це йдеться на його сторінці у Facebook, передає Корупція Інфо 

"Влада звинувачує мого адвоката в фінансуванні тероризму. Очікувано. Тільки я хочу підкреслити, що останні два роки я фінансував тільки Петра Порошенка – українського президента. І якщо Петро Олексійович вважає себе сепаратистом, то Бог йому суддя. Найближчим часом одне з популярних іноземних ЗМІ планує опублікувати моє відверте інтерв'ю. Я думаю, з цим пов'язана їх активність. В останні дні почалася активна атака на людей, які мають зі мною контакт", – повідомив Онищенко.

За словами нардепа, йому надходять смс та дзвінки з погрозами. 

Нагадаємо, Онищенка підозрюють у організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн. 5 липня Верховна Рада України надала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання та арешт. Однак, напередодні голосування, скориставшись статусом народного депутата, Онищенко покинув територію держави. 

27 липня Генеральний прокурор України підписав повідомлення про підозру народному депутату. 8 серпня його було оголошено в національний розшук. 

За останньою інформацією він перебуває у Лондоні. Через кілька днів він написав у своєму Facebook, що для британської юрисдикції у ГПУ замало підстав для його видачі Україні. Тим часом у нардепа-втікача заарештували майна на 700 мільйонів гривень і обіцяють скоро оголосити в міжнародний розшук.