696201

Антикорупційний прокурор Назар Холодницький підтвердив, що передав генпрокурору матеріали для підготовки подання на зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка.

Холодницький похвалився, що подання на зняття недоторканності з Онищенка лежало на столі у генпрокурора ще вранці, передає Корупція Інфо.

"Сьогодні вранці за результатами цього розслідування мною як процесуальним керівником у провадженні було підготовлено, скеровано вже о 9:45 ранку і доставлено в приймальню генпрокурора подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Онищенка", — пояснив антикорупційний прокурор.

Разом з директором НАБУ Артемом Ситником Холодницький показав і розтлумачив схему, за якою Онищенко наживав свої захмарні статки як в часи Януковича, так і після Євромайдану.

В НАБУ зазначили, що Онищенку світить від 7 до 12 років за розкрадання в особливо великих розмірах і недоторканність з нього планують зняти до кінця цього пленарного тижня.

Раніше у середу стало відомо, що НАБУ підготувало подання на зняття недоторканності та подальший арешт нардепа від групи "Воля народу" Олександра Онищенка, який ще донедавна був членом Партії регіонів.

Пізніше стало відомо про обшуки у приміщеннях, що належать Онищенку.