lviv_pagorb_slavy_den_peremogy_8896

Зокрема, на Пагорбі Слави  комуністи планують принести червоний прапор та відзначити День перемоги. Попри міську заборону на проведення масових заходів 9 травня, комуністи на це не зважають та заявки у міську раду на проведення заходу не подавали.

«Підемо до меморіалу, там буде панахида за загиблими, а потім — на Пагорб Слави. Як я без прапора перемоги піду? В мене вся сім'я воювала», – сказав голова обласного Антифашистського комітету Олександр Калинюк.  

Окрім червоного прапора, комуністи також матимуть при собі і георгіївські стрічки. За словами Олександра Калинюка, участь у заходах візьмуть ветерани війни, діти війни та ветерани праці.

Загалом Львівська міськрада отримала вісім заявок на проведення масових заходів 9 травня. Заявки подали такі організації: ГО «Ідея нації», Львівська міська рада організації ветеранів України, відокремлений підрозділ громадської організації «УНСО» у Львівській області, МГО «Всесвітня ліга миру», ГО «Новий Львів», ГО «Центр соціальних технологій» та ГО «Правий сектор-Захід», ЛМО «Бандерівець».

Мерія подала позовну заяву про заборону проведення акцій до Львівського адмінсуду.