kiotski_groshi

Влада готується до конференції з підтримки України

ООН має намір виділити Україні близько $ 300 млн допомоги. Про це сказав віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, коментуючи підготовку до проведення Міжнародної конференції з підтримки України.

"Ми готові запропонувати і Гуманітарний план реагування на ситуацію, яка склалася в Україні, і оцінку потреб відновлення Донбасу, які сьогодні становлять приблизно $ 1,5 млрд. Це дуже серйозні виклики: 1 млн переселенців, 5 млн людей, які потребують допомоги. Це те, з чим жодна європейська країна сьогодні не здатна впоратися самостійно", – сказав Зубко.Він зазначив, що ці документи розроблені спільно Мінрегіоном, ЄС, ООН та Світовим банком. "Від того, як ми підготуємося, які інструменти для вирішення існуючих проблем запропонуємо, буде залежати дуже багато", – підкреслив він.
Нагадаємо, у бюджеті України на 2015 рік передбачено 300 млн грн на відновлення Донбасу. Решту коштів планується залучити за рахунок зовнішньої фінансової допомоги.

Кабмін виділить 1,57 млрд. грн на компенсації по утепленню будинків – Зубко

Гуманітарної допомоги в Україні потребує 5 мільйонів осіб – ООН

 

Джерело: Корупція.Інфо