Мережу обурила витівка депутата від “Опозиційного блоку” Наталії Королевської у Верховній Раді, повідомляє Корупція.Інфо

Депутат від “Опозиційного блоку” Наталія Королевська засвітилася у Верховній Раді в кепці одного з найдорожчих брендів світу

Про те, що Україна є однією з найбідніших країн у світі, Королевська розповіла в ролику, який опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

В ньому ж вона заявила, що в країні необхідно підняти пенсії та інші соціальні виплати. При цьому на ній була кепка одного з найвідоміших і дорогих брендів – Yves Saint Laurent. Коштує такий аксесуар близько 4500 гривень.

Користувачі соціальних мереж жваво обговорюють спортивний костюм і кепку народного депутата, а також жартують, що це підробки, тому вона і скаржиться у відео на бідність.

У мережі також звернули увагу на дорогий аксесуар сетующей на бідність в Україні Королевської. Коментатори навіть допустили, що нардеп носить не оригінальну кепку, а підробку, тому і розповідає про бідність.

Українці вважають це крайнім виявом цинізму та нагадують про минулі обіцянки, які так залишилися словами.

«Обіцяла пенсії 3000 грн в передвиборній агітації. А стала при Януковичі Мін соц.політики відразу забула про пенсіонерів», «Цинізм таких політиків, як ця пані, зашкалює», «А де ті 500 € пенсії, що вона нам обіцяла років 10 назад?!!!», «Прости Боже, яка єхидна противна морда!!!», «Цинізм!! Гидко..», «Наволоч дешева», «Яку харю відіжрала», «Вона вже мозок продала, але видно не коштували й тарілки супа», – пишуть у мережі.

Як повідомлялося раніше, Наталія Королевська презентувала в Давосі платформу «Жінки за мир», наскрізь пронизану сепаратистським духом.

У мережі публікували фото шикарного особняка, в якому проживає Королевська під Києвом. За оцінками експертів, подібне житло коштує приблизно два мільйони доларів. Сама Королевська запевняє, що особняки орендують її батьки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Популярне: "Пенсіонерам не доплачують 1500 гривень…": стали відомі подробиці стосовно пенсійних виплат