Олійник Анна народилась передчасно після того, як її мама потрапила в ДТП і отримала травму живота. Немовля одразу повезли до Хмельницького і за дві години дороги дівчинка мала і зупинку серця і була весь час підключена до апарату штучного дихання. Батько, який супроводжував немовля, не вірив, що доньку зможуть врятувати.

«Тиждень реанімації, потім відділення патології новонароджених, лікар сказала, що у дитини немає жодного рефлекса. Але сталось диво і за тиждень дитяточко годували не зондом, не з соски, а звичайним маминим молочком, з’явився смоктальний та ковтальний рефлекси, почалась набиратись вага», – пригадує мама Ані.

Лікарям вдалося виходити дитину, а на батьків поклалась відповідальність за її подальше здоров’я, адже діагнози після цього посипались після кожного відвідування медиків.  

«Тоді ми почали лікування, реабілітації, постійні заняття вдома, доріжка бігова, костюм Гравістат, велосипед, присідання, різні вправи ЛФК. Але чомусь дуже важко Ані, її ніжки не розгинаються взагалі, на стопи теж повністю стати не може, а так хоче бідолашка, так мріє, що все рівно колись піде», – розповідає мама дитини.

Щоб здійснити мрію доньки, мама записала її до харківських медиків, які готові її прооперувати, щоб дати можливість ніжкам функціонувати. «Операція буде 24 травня, потрібна сума 100 тис грн . Після неї реабілітації… Ми дуже надіємось, що Анічка піде сама своїми ніжками», – каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 

5168 7574 2457 8278 Олійник Світлана Михайлівна