У родини дівчинки не вистачає коштів на неї

Макарова Валерія дитина з інвалідністю через діагноз ДЦП. Хвороба призвела до двостороннього вивиху тазостегнових суглобів, що забрало у дівчинки можливість ходити своїми ніжками. Тож зараз лікарі проводять оперативні втручання, які поліпшать ситуацію і відтак дадуть дитині шанс стати на ноги.

«12 листопада 2019 прооперували ліву ніжку (вправили вивих). Операція безкоштовна, але ліки і “розхідники”, а ще пластина, на яку кріпили кістка і імплант, з якого формували дах суглоба, обійшлися в майже 50 тис гривень. На той момент допомогли друзі», – розповідає мама дитини.

Але саме в ці дні дитині мають провести операцію на праву ніжку, але у родині зовсім скрутно з грошима, та й до того ж після операції доведеться проходити тривалу реабілітацію, коштів на яку зовсім немає.

«Я виховую Лєрочку одна. Дочка на підгрупі “А”, тож вимагає постійного нагляду. На роботу вийти можливості немає. Друзі знову такою сумою допомогти не зможуть. Другу ногу потрібно обов’язково оперувати, інакше перша операція не має сенсу. Без вправлених вивихів дочка ніколи не зможе ходити. Будь ласка, може завдяки Вам, донечка зробити свій перший крок», – просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 1022 9148

Макарова Євгенія