мтс

Стала відома причина повного відключення на захоплених терористами донецької та луганської «народних республік» частин Донецької та Луганської областей українського мобільного оператора МТС – це зробили українські військові.

Про таку новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо

Таку версію відключення МТС на територіях «днр» і «лнр» підтвердили і у самих терористів вустами якогось Яценка, що займає в донецьких терористів посаду «міністра зв'язку».

«На даний момент кабель перерізаний збройними силами України… Перерізали кабель, за наявною у нас інформацією, під час будівництва укріплень. Співробітники МТС на цей момент оформляють документи, щоб виїхати на місце аварії», – повідомив терорист Яценко.

На питання щодо глобальності цієї аварії з кабелем МТС, «міністр» повідомив наступне:

«Проблема досить глобальна. Без ядра київського місцеве локальне ядро не може функціонувати. Без підключення (цього кабелю – П. У.) відновлення всієї мережі на Донбасі неможлива», – завершив Яценко.

Нагадаємо, що вчора, 7 травня 2015 року в другій половині дня в Донецьку і в багатьох інших окупованих терористами містах Донецької та Луганської області спостерігається проблема з мобільним зв'язком.

Зокрема не працює мобільний зв'язок від МТС в Донецьку, Макіївці, Новоазовську, Дзержинську. Додзвонитися неможливо навіть за номерами екстрених служб.

Додзвониться до жителів цих регіонів, які є абонентами цієї мережі, зараз теж неможливо. 

На офіційному сайті «МТС» повідомляється, що у оператора немає фізичного доступу до пошкодженого обладнання, із-за чого і виникли проблеми зі зв'язком.