Сенат США вніс резолюцію про посилену військову допомогу Україні. Про це повідомляється на сторінці посольства України в США в Facebook:

“Сенат закликає президента США до невідкладного проведення спільної з американськими союзниками операції для забезпечення свободи навігації в Чорному морі з метою демонстрації підтримки міжнародно визнаних кордонів, двосторонніх домовленостей та принципу безпечного проходження суден Керченською протокою і Азовським морем”.

США хочуть надати українцям підтримку, особливо для зміцнення морських можливостей України попереджати і відображати подальшу агресію Росії.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«У хід» йдуть положення закону про “Бюджет США на 2018 року на потреби національної оборони”. Допомогу ініціюють представники Республіканської і Демократичної партій США. 

Вони закликають президента США Дональда Трампа скористатися положеннями для посилення потенціалу Збройних Сил України. А також надати допомогу через відповідні програми Державного департаменту і Пентагону.

У резолюції також йдеться про те, що санкції проти Росії будуть залишатися в силі і посилюватися, поки поведінка Росії не зміниться.

Сенатори звернулися і до НАТО і закликали «посилити присутність і здатність Альянсу в Чорному морі, в тому числі з моніторингу ситуації на морі і берегової оборони». Так згідно з резолюцією, кораблям російських ВМС в заходженні в порти для поповнення запасів і дозаправки на території союзників – просять відмовляти.

Відзначимо, що в Україні йде одночасно дві війни: перша – це війна з Російською Федерацією, друга – це війна з корупцією всередині країни.

Про це заявив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент.

Американський політик також зазначив, що якщо в першій війні, Україна не може самостійно протистояти і відбити напад, то у другому випадку, у неї є всі шанси перемогти.

Він також зазначив, що США готові допомогти будь-якій державі, яка хоче йти до розвитку. Однак, як зазначив Кент, в Україні має запрацювати справедлива система правосуддя.

«Це важливо для простих українців, які вийшли на Революцію Гідності, адже без правосуддя не можна говорити про гідність. Це також важливо для іноземних інвесторів», — заявив представник Держдепартаменту США.