Киянам по-новому будуть розприділяти комунальні послуги. Про нові правила оплати за водопостачання пише "businessua.com".

Як повідомляють представники "Київводоканалу", система працюватиме наступним чином: у будинках, де всі приміщення оснащені лічильниками холодної води, обсяг небалансу розподіляється між усіма споживачами пропорційно обсягу споживання. Де частина приміщень без лічильників, він розподіляється між споживачами, які не мають лічильників, пропорційно кількості осіб, які фактично користуються послугами. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Раніше на сайті підприємства повідомляли, що методика запрацює з лютого. Нині це повідомлення видалене з порталу Київводоканалу. Копія сторінки збереглася в кеші пошуковика Google.

Наразі ж у відомстві не говорять точної дати старту нових правил. Зазначають лише, що вони запрацюють, коли набуде чинності після прийняття Правил надання житлово-комунальних послуг. 

Представник Київводоканалу буде щомісяця знімати показники загальнобудинкового лічильника. Про розрахункову дату мешканців попередять. Також киян попереджають, що можливо зміняться і правила передачі показників з приладів обліку споживання води.

Додамо, що в Україні змінили норми споживання блакитного палива господарствам, які не мають лічильників. Згідно останнього рішення уряду, для населення встановлюється тариф з розрахунку 3,29 кубометрів газу на людину.