урал

В російське місто Єкатеринбург сьогодні зі Сходу України повернулися близько двох десятків місцевих добровольців-найманців з так званого «уральського добровольчого корпусу».

Про таку новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо

По прибуттю на залізничний вокзал Єкатеринбурга всіх російських найманців зустрічали представники місцевих ЗМІ.

До них вийшов голова «свердловського обласного фонду ветеранів спецназу» Володимир Єфімов, який і керував цією групою, і трохи розповів про свою поїздку на український Донбас.

Єфімов відразу зазначив, що втрат у його загоні за місяць служби донецьким терористам не було.

«Перехворіли всі по багато разів на грип, ангіну, запалення легенів – клімат там жахливий. Страшні вітри», – розповів російський найманець.

Також Єфімов відверто розповів про політичну ситуацію в «лнр» і «днр».

«Луганська республіка відрізняється від донецької як день від ночі: «лнр» – це країна, де немає людей, де зріле населення виїхало і залишилися тільки жінки, старики і діти… Все тримається на козаках і добровольцях… Місцеві ополченці дуже каламутні і незрозумілі – у них зовсім інша мотивація. Враження дуже тяжке», – також повідомив місцевим журналістам Єфімов.

Також російський найманець розповів про своє відчуття політичних симпатіях керівництва «лнр».

«У мене таке відчуття, що уряд «луганської республіки» не бажає об’єднуватися ні з «днр», ні з Росією, а більше тяжіє до України… Після цього у нас пропало бажання служити в цій республіці і ми перейшли у республіканську гвардію «днр».