original-opozycijnyjblok

Прес-служба «Опозиційного блоку» оприлюднила скріншот електронного листа з погрозами на адресу опозиції і нинішньої влади, про який раніше в п’ятницю повідомив політолог Володимир Фесенко.

Зокрема, в листі якась «Українська повстанська армія» взяла на себе відповідальність за «знищення» представників минулої влади і нинішньої опозиції – Олеся Бузини, Олега Калашнікова, Михайла Чечетова та деяких інших.

Більше того, в листі містяться погрози нинішній владі України, де невідомі погрожують почати фізичне усунення представників чинної влади, які «не ввели воєнного стану, не оголосили стан війни з Росією і не розірвали з окупантом дипломатичних торговельних відносин… винні в добровільній здачі українських територій ворогові».

Примітно, що в листі, розісланому українською мовою, переплутані назви місяців – березня з квітнем. Представники якоїсь «УПА» попереджають усіх «ворогів України» залишити її територію до «18 березня».

Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська заявила, що служба вже реагує на листи і доручила «кращим фахівцям в області кібербезпеки» перевірити, звідки велася розсилка.