Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович на своїй сторінці у Фацебук, передає Корупція.Інфо

Популярне: Дострокова пенсія не для всіх! Стало відомо,які категорії населення мають на це право

Віддавши 9 голосів за президентський законопроект «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях» (№7164), «Опозиційний блок» зовсім «здурів»

Зокрема, Вадим Рабінович розкритикував і події в парламенті, і поведінку його колег. Але особливо гостро він розкритикував дії фракції «Опозиційний блок».

«Сьогодні прийнято закон про продовження особливого статусу самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей (№7164) – «за» 229, з них 9 голосів – від «Опозиційного блоку». «Оппоблок» ПОДУРІВ!!!!!! » – написав парламентарій.

Нагадаємо, Вадим Рабінович неодноразово і досить різко засуджував спільні голосування фракції «Оппоблока» з провладними «Блоком Петра Порошенка» і «Народним фронтом».

На думку політика, таким чином «Опозиційний блок» зрадив своїх виборців. Зокрема, «трагедією і катастрофою» він назвав голосування по судовій реформі, оскільки, за його словами, тепер вся влада зосереджується в руках президента, про незалежність суддів взагалі не може бути й мови, а звичайній людині і зовсім неможливо судитися з державою.