image

Це 56-річна Олена Віщур (Бойко) та 42-річний комуніст Роман Богвелішвілі.

 

Про це повідомляє  Корупція Інфо з посиланням на zaxid.net/

 

Обоє затриманих – члени сепаратистської організації «Галицький яструб», яка 17 липня влаштувала у Львові проплачений сепаратистський мітинг, вимагаючи автономії Галичини. При обшуку у сепаратистів вилучили комп`ютери, флешки, телефони, ноутбуки, телефони. Також у них знайшли банківські картки, на які надходили гроші з Росії і статут партії «Русь Соборна».

 

 

42-річний член КПУ Роман Богвелішвілі, у жовтні минулого року оголосив про свій намір переїхати до "ДНР". Пізніше він відмовився від цих намірів. Богвелашвілі у середині 90-х працював як журналіст і ведучий на кількох популярних львівських радіостанціях. Пізніше вступив в КПУ і писав переважно у ЗМІ, що сповідують лівацьку ідеологію, представляючись експертом-аналітиком та політологом. Офіційно він працює директором агентства, що надає послуги із забезпечення музичного супроводу на різних святкуваннях.

1359650_1385061

Що стосується колишньої львівської журналістки Олени Віщур, відомої у соцмережах як «Елена Бойко», то раніше вона була неодноразово помічена у різноманітних провокаційних акціях. 

1359650_1385062

 

І Богвелішвілі, і Віщур (Бойко) була активними авторами сайту «Галицький яструб», де публікувалися матеріали виразно лівацького та антиукраїнського спрямування.