Нашими журналістами в мережі було виявлено запис неоднозначної розмови між колишнім головою адміністрації президента Сергієм Пашинським та Генадієм Корбаном, якого, нагадаємо, звинувачено у створенні організованого злочинного угруповання та фінансових махінаціях.

В ході розмови Пашинський випитував чи справа йде, за щось щиро дякував Корбану, заявив про дружбу з президентом, а також розповідав про свої плани на майбутнє (коли захопить владу), передає Корупція.Інфо

«Коли ми з тобою захопимо владу, будемо задовільнятися країною. Я друг – президента. І отих ушльо*ків, які його оточують і кращі мої вороги – ми їх розстріляємо першими» – сказав Пашинський Корбанові.

Нагадаємо, В'ячеслав Хімікус, в якого стріляв депутат Верховної Ради Сергій Пашинський від партії "Народний фронт", звинувачує прокуратуру в тиску на його сім'ю.

За його словами, 2 січня до нього додому приходив слідчий прокуратури, який почав "тиснути" на його дружину.

"Правоохоронці повинні вести себе більш коректно та культурно",- підкреслив Хімікус.

Постраждалий наполягає на об'єктивності розслідування.

Нагадаємо, ввечері, 30 грудня, Сергій Пашинський стріляв у людину. Він їхав на машині в Васильківському районі і помітив автомобіль на узбіччі. Пашинський зупинився, щоб дізнатися, чи не потрібна якась допомога. Коли нардеп підійшов до авто, водій вдарив його пляшкою по голові, після чого Пашинський вистрілив йому в ногу.