Як стало відомо журналістам «Вістей», в багажнику було знайдено «рідні» номери машини.

Також, під час обшуку там виявили відрізок ременя безпеки переднього пасажирського сидіння, зелену термо-сумку і забруднені брудом «берці» разом зі шкарпетками. Крім того, в салоні знайшли два пакетики «Фармацитрон», 7 дисків, вологу серветку для автомобіля і сонцезахисні окуляри.

На задньому сидінні був мобільний телефон «Нокіа» з зарядним пристроєм, там же лежало дзеркало заднього виду. Під водійським кріслом знайшли недопалок «Sobranie White», відкриту шоколадку «Світоч» та металеву чашку.

Майже всі гумові килимки в авто були забруднені брудом і землею. А килимок під заднім пасажирським сидінням (відразу за водієм) – з пошкодженням у вигляді отвору. Там же знайшли предмет ззовні схожий на кулю (його відправили на експертизу).

У справі про зникнення Познякова є кілька версій, в тому числі – і версія про викрадення. На сьогодні є двоє підозрюваних. Перший підозрюваний громадянин РФ Луан Кингисепп (позивний «Лука»), він є бійцем загону «Сонечко». Другий підозрюваний, причетний до зникнення львів’янина – Дмитро Голуб (позивний «Тоф», житель Чернівецької області).