Прем’єр-міністр Угорщини Орбан каже, що час припинити озброювати Україну.

Про це повідомляє Bloomberg.

Орбан додав, що Росія не була ослаблена санкціями і що решта світу не приєднується до відторгнення Кремля. А війну виграти неможливо.

На його думку, потрібна стратегія, яка зосередиться на мирних переговорах і складанні хорошої мирної пропозиції замість перемоги у війні.

Тобто він навіть не приховує, що є кремлівським агентом.

У своєму виступі Орбан сказав, що західна стратегія щодо України будується на чотирьох китах: Україна може виграти війну з Росією за допомогою зброї НАТО, санкції послаблять Росію і дестабілізують її лідерство, санкції нашкодять Росії більше, ніж Європі, і що світ вишикується в чергу на підтримку Європи.

Він заявив, що ця стратегія нібито зазнала невдачі, оскільки уряди в Європі падають “як кісточки доміно”, ціни на енергоносії різко зросли, і зараз необхідна нова стратегія. Дивно, що це його хвилює, ймовірно, Орбан більше опікується власною шкурою.

“Ми сидимо в машині, у якій проколоті всі чотири колеса: абсолютно ясно, що так війну не виграти”, — сказав Орбан.

Він зазначив, що таким чином Україна ніколи не виграє війну “просто тому, що російська армія має асиметричну перевагу”. При цьому кремлівський підлабузник заявив, що для мирних переговорів між Росією і Україною немає жодних шансів.

“Оскільки Росія хоче гарантій безпеки, цю війну можна закінчити тільки мирними переговорами між Росією і Америкою”, – сказав він.

Також угорський клоун повторив, що його країна не втручатиметься у війну в сусідній Україні.

Зазначимо також, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан звинуватив Євросоюз у тому, що він нібито зайняв “неправильну позицію у війні”, яку розпочав Путін проти України. Він закликав країни-члени ЄС змінити стратегію. Про це повідомляє Telex.

Орбан вважає, що Євросоюз зробив помилку, коли став на бік України. Він переконаний, що “Європа повинна встати між Росією та Україною” і розробити новий план, який нібито дасть змогу “повернутися до мирних переговорів”.

“Не варто плекати ілюзій, що ми впливаємо своїми порадами, але в кожній суперечці це моральне питання: потрібно спробувати розповісти і спробувати переконати західників розробити нову стратегію”, – сказав Віктор Орбан.

Він звинувачує Європу у тому, що вони нібито “втратила шанс мирно врегулювати конфлікт ще у 2014 році”. Орбан заявив, що тепер Росія “не хоче сідати за стіл переговорів з ЄС”.

Водночас Орбан наляканий тим, що Путін може дістатися до Угорщини.

На його думку, хоча бойові дії в Україні далеко від кордону, ситуація може змінитися.

Угорщина радикально прискорить програму розвитку обороноздатності країни. Угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що необхідно провести швидку роботу з розвитку військового потенціалу країни, оскільки ситуація в Україні дуже серйозна. Вочевидь такою вона раніше йому не здавалася.

За його словами, НАТО ще не розібралися з ситуацією, що робити, “якщо український фронт впаде”. Прем’єр зазначив, що є всі шанси, що фронт буде ближче до Угорщини – велика можливість, що його кремлівський друг пригрозив пальчиком, оскільки подібних причин для переживань у Орбана раніше не було.

Він також підтвердив політичну позицію, що Угорщина залишається осторонь цієї війни, і повторив, що зацікавлений у якнайшвидшому її припиненні. Він пояснив, що країна не може принести в жертву свою економіку навіть у зв’язку з подіями у світі. В Угорщині вже почали вводити обмеження цін на окремі продукти, однак, для стримування “військової інфляції” потрібен мир.