Нардеп від БПП, голова бюджетного комітету та за сумісництвом голова Федерації Футболу України Андрій Павелко витрачає мільйони на цивільну дружину в обхід декларації. 

Про це повідомляють журналісти Bihus.info.

Павлеко офіційно неодружений і в декларації за 2017 рік не вказав жодного об'єкту нерухомості у власності чи користуванні, пише ЗМІ.

Однак завдяки соцмережам журналісти знайшли елітну новобудову в центрі Києва, в якій Павелко жив із цивільною дружиною Катериною Чаус і падчеркою.

Наразі квартира здається в оренду за $17 тис. на місяць, а вартість її купівлі – більше $2 млн.

Помешкання у 320 кв. м оздоблене покриттям із гальванічного золота, з окремою кімнатою для гардеробу, каміном і винною шафою. Родина Павелка проживала там мінімум 2 роки. За вказаною на сайті нерухомості ціною, оренда в цей період склала майже $500 тис.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Також e соціальних мережах цивільна дружина нардепа викладає світлини з численних курортів.

Наприкінці 2014-го у Вконтакте вона запостила фотографії з описом "Маврикій". Журналісти визначили точний готель – це 5-зірковий RoyalPalmMauritius. Тижневий тур на 2 коштує 200 тис. грн.

Взимку 2015-го Катерина разом з чоловіком відпочивала в одному з найдорожчих готелів на Мальдівах – ChevalBlanc.

Тижневий відпочинок на 2 на цьому готелі коштує 500 тис. грн. Загалом, двічі відпочити в цьому закладі коштуватиме 1 млн грн. Навесні 2015-го Чаус постить фото з 5-зіркового готелю Four Seasons Resort Seychelles. Тижневий тур коштує $8 тис.

Серед інших Катерина запостила відпочинок у 5-зіркових готелях Монако та Арабських Еміратів.

Також вона позує біля приватного літака Challenger 350. Згідно з описом під фотографією, прямувала з Мілану до Парижу. Переліт в одну сторону коштує приблизно 8 тис. євро.

На світлинах в Instagram падчерки Павелка, Лізи, викладені фотографії з салону автомобілю Bentley Continental 2010-го випуску. Наразі така автівка коштує більше $100 тис.

На сторінці Спрашивай.ру Катерина розповіла, що цей автомобіль їй подарував особисто Павелко.

Згодом Bentley продали, а Чаус стала власницею Range Rover 2017 року випуску. Його ціна стартує від $120 тис. Саме на ньому 2017-го в центрі Києва цивільну дружину нардепа зупинила патрульна поліція. Згідно протоколу, вона керувала автомобілем у стані алкогольного сп'яніння, проте справу закрили через закінчення строків давності.

Всього, за підрахунками журналістів, за 3 роки в обхід декларування неофіційна дружина Павелка засвітила у соціальних мережах витрат на 21 млн грн.