За хабар в 18 тис. гривень мер міста засуджений до 6,5 років позбавлення волі, передає Корупція.Інфо

Згідно з рішенням суду мера одного з міст у Львівській області, а також юрисконсульта міськради, який виконував роль посередника, засудили до 6,5 і до 5,5 років позбавлення волі відповідно. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у Львівській області.

Зокрема, згідно з повідомленням, мер і його помічник були затримані під час одержання 18 тисяч гривень хабара.

Як пояснюють правоохоронці, мер одного з міст організував злочинну “схему” незаконного збагачення. З метою наживи він допомагав з орендою комунального майна з наступним першочерговим правом викупу. До злочину він залучив посередника – юрисконсульта міськради.

Зловмисників затримали ще в серпні 2015 року, під час одержання 18 тис. гривень хабара. Хабар вони отримали за надання в оренду офісного приміщення та зменшення орендної плати, а також за можливість подальшого викупу об’єкта нерухомості. Затримали обох на виході з приміщення міської ради.

Після збору всіх необхідних доказів, в кінці листопада 2015 року, справу було направлено до суду.Нагадаємо,  голова Кіровського районного суду Дніпра Геннадій Підберезний, який був затриманий при спробі дати хабар начальнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому, вийшов на роботу.

Як виявилося, закінчився термін відсторонення його від роботи, після того, як він вийшов під заставу із залу суду, тому він і повернувся на своє робоче місце. Сам скандальний суддя на питання про своє повернення нічого пояснювати не став.

“На ці питання я зараз відповісти не можу”, – відповів він.

Популярне: Порошенко оголосив про те, що АТО закінчено. Українці в ступорі

Чому Підберезний без перешкод повернувся на роботу, поки не ясно, так як тільки тиждень тому ГПУ відзвітувала, що як раз закінчилося досудове слідство про дачу хабара Холодницькому і обвинувальний акт надсилається до суду.

За нього Підберезному може загрожувати до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.‡агрузка...