Російський опозиціонер Ілля Яшин в інтерв'ю висловив думку, що заяви щодо причетності спецслужб РФ до вбивства колишнього депутата російської Державної думи Росії Дениса Вороненкова є «поверхневою», тому вона повинна пройти перевірку у першу чергу, передає Корупція.Інфо

Популярне: І не боїться… Надія Савченко розповіла сенсаційну інформацію про Юлію Тимошенко

«Кремлівська влада сприймала Вороненкова так, ніби він був не ворогом, а навіть зрадником, а це, з точки зору російського президента Володимира Путіна набагато гірше. Всі знають, якої позиції притримується очільник Кремля у даному питанні. Багато разів він казав людям, що якщо з ворогами ще якось можна примиритися, то це жодним чином не стосується зрадників, тому вони повинні бути знищеними. Для російського керівництва Вороненков саме такою людиною і був, оскільки свого часу він представляв силові структури, а також був депутатом Держдуми, тобто, представляв систему Путіна. А тепер, з точки зору президента Росії, він виявився зрадником даної системи», – вважає Яшин. 

Він також висловив переконання, що Вороненков не мав залишатися в Києві, оскільки у столиці України безпека опоненту Вололимира Путіна не гарантується.