Ось де живе спікер Верховної Ради Андрій Парубій – в Мережу потрапили фото помешкання (фото)

пікер Ради Андрій Парубій розповів, як багато років тому придбав хатку у Львівській області всього лише за 300 гривень та дободував її.

6484ed0-c78e6b3-0defc4b-parubiy1 ad85a86-d722c70-1f8604f-parubiy2

Зараз це маєток на 32 метри квадратні, який політик задекларував.

Що ж до житлових умови Парубія у столиці – він вже 5 років живе у готелі, про що розповів "Українській правді".

На ремарку журналіста, чи не загубився нуль із квадратури будинку, Парубій зазначив:

"Ні, це дійсно такий метраж старої сільської бойківської хати, яку я відбудував".

Він пояснив, що з 13-ти років працював в археологічний експедиції в Сколівському районі Львівської області.

"І біля хати, де ми жили експедицією, була напіврозвалена хатинка. Ще в 90-ті роки мені запропонували купити цю хату і одинадцять соток біля неї всього за триста гривень. У нас завжди була мрія цю хатинку відбудувати. І всі ці роки ми потихеньку її відновлювали", – розповів Парубій.

За словами спікера, житлової площі там 15 метрів, а загалом 32 квадратні метри.

"Спочатку ми там зробили для донечки хату на пеньку. Це було шість квадратних метрів, такий собі великий намет. Ми там зупинялись на ночівлю. Пам'ятаю, як селяни ходили і показували іншим "депутатську хату", – розповів Парубій.

Він зазначив, що не володіє іншою нерухомістю.

"Я вже чув про сім своїх хат. Це повний абсурд. Якщо у когось з’явиться інформація про таку хату – повідомте, щоб ми разом могли поїхати і подивитися. Хотів би дуже її побачити", – наголосив Парубій.

У Києві спікер живе у готелі і називає це єдиним можливим способом проживання.

"Ідучи у парламент, я обіцяв, що не братиму державного житла. Хоча за законом, як немісцевому мені передбачалася квартира, яку можна було приватизувати і так, на жаль, робили інші депутати", – зауважив Парубій.

"Але я двічі, як депутат відмовлявся від отримання державної квартири. Верховна Рада завжди давала можливість іногороднім депутатам жити в готелі. І конкретно в цьому номері я мешкаю вже п'ять років", – розповів голова Ради.

"Я в цьому номері жив до Майдану, після Майдану, як секретар РНБО і зараз проживаю. Він мені рідний і близький", – зізнався пан Андрій.

"Місяць тому ввели можливість замість номеру в готелі отримувати грошову компенсацію за оренду квартири. Раніше, якщо ти відмовлявся від номеру, то мусив орендувати квартиру за власний кошт. А оскільки вартість оренди житла в Києві була не завжди співмірна депутатській зарплаті, я завжди брав номер в готелі", – розповів політик.