Кімната, яку нардеп Сергій Лещенко вніс у декларацію як місце проживання, насправді виявилася цілим будинком. Про це на своїй сторінці у Facebook написав блогер Андрій Дзиндзя, передають Патріоти України. – повідомляє Корупція.Інфо

"Сергій Лещенко вказав у своій декларації, що він проживає у 24-метровій кімнаті, яку, наче, йому надали друзі безкоштовно для проживання! У парламенті Сергію показали ту кімнату, яку він вказав у декларації, і яка насправді виявилася цілим будинком.Бідолаха, за ним стежать, терміново скликайте послів. Сергій трошки плутає стеження з журналістським розслідуванням. Та ніяк не може звикнути до ситуації, що він, колись відомий Журналіст-розслідувач, сам став об’єктом пильної уваги!

І ще одне. Мила розмова журналістки програми розслідувань "Схеми" з нардепом-корупціонером – це все, що Вам потрібно знати про антикорупційні розслідування. Natalie Sedletska навіть не замислюється, чому Лещенко відверто бреше, не запитує, що це за будинок!! Натомість, вона пропонує опублікувати інформацію на випередження", -написав він.

Також, за його словами, фото будинку Лещенку передав нардеп Іван Мирний, який раніше був керівником охорони олігарха Дмитра Фірташа.

"Деякі пояснення! Надеп Мирний, що передав Лещенку фото, був керівником охорони Фірташа. Тут відвертий зашквар, який свідчить, що Лещенка "кришує" Фірташ", – зауважив журналіст.‡агрузка...