Суд над Михайлом Саакашвілі (лідер "Руху Нових сил") розпочнеться сьогодні, 11 грудня 2017 року, в Печерському районному суді Києва о 12:00. Про це заявив адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Ситуація критична”: стало відомо, що коїться на Західній Україні, справжній сніговий полон

"Сьогодні вранці Михайлу Саакашвілі надали клопотання про запобіжний захід, але він відмовився від того, щоб отримувати його і підписувати. Прокуратура намагалася вручити йому в присутності двох понятих, просто залишила пакет документів. Михайло знаходиться тут, в приміщенні Печерського районного суду, під конвоєм. мене пустили до нього, нам вдалося хвилин 10 поспілкуватися. Я отримав дане клопотання близько 8:20", – сказав Чорнолуцький.

За його словами, прокуратура просить обрати Саакашвілі запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за адресою Костьольна, 7, квартира 32, терміном на два місяці. Прокуратура також просить суд зобов'язати його не спілкуватися зі свідками.

"Засідання відбудеться о 12 годині. Уже відбулося авторозміщення, призначена суддя Цокол Лариса Іванівна. Засідання відбудеться у другому залі", – заявив адвокат.