Елітний особняк і мільйони готівки: в мережі розповіли, як живе молодий прокурор з Харкова.

Прокурор відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції прокуратури Харківської області В'ячеслав Губинський є власником особняка на одній з найбільш елітних вулиць Харкова, мільйонів гривень готівки, а його дружина подорожує в різні куточки світу.

І все це за річний дохід в 50 тис. грн.

Про це в Facebook повідомляє Харківський антикорупційний центр, передає Корупція. інфо

Про це стало відомо з декларації прокурора за 2015 рік, яка розміщена на Єдиному державному реєстрі декларацій.

За даними декларації, Губинський має у власності будинок 811,90 кв.м. Ця будівля за інформацією порталу «Гарна Хата», знаходиться на вулиці Білій акації.

Це одна з найбільш елітних вулиць міста, яка знаходиться в Парком Горького. Серед сусідів прокурора – архієпископ Онуфрій, Карина Давтян, Почесний консул Франції в Харкові Сергій Політучий, нардеп Олександр Фельдман та ін.

У своїй електронній декларації Губинський вказав наявність у нього 1,6 мільйона гривень. При цьому заробив прокурор в 2015 році лише 55 тисяч гривень.

Крім того, минулого тижня дружина прокурора повідомила, що стала володаркою нового автомобіля – Toyota C-HR. Така автівка коштує понад 700 тисяч гривень.

Вартість будинку подібної площі в цьому районі може коливатися від 1 до 5 млн. дол.

За даними ДАБІ, зараз Губинський почав реконструкцію будівлі, щоб розділити його на два будинки.

Також прокурор задекларував у власності земельну ділянку площею 1000 кв.м.

У 2015 році Губинський вказав, що заробив за рік 55 тис. грн. і отримав допомогу при народженні дитини в сумі 18,9 тис. грн. Дохід його дружини склав 10699 грн.

Крім того, Губинський вказав, що готівкові кошти в сумі 1600000. грн., а його дружина Карина Купершток мала 30000 грн.

Крім того, Instagram Карини Купершток рясніє фото з подорожей – Мальдіви, Нью-Йорк (готель Plaza), Індія, Туреччина та ін.

"Ось така вона життя прокурора, якому 28 років. Зараз В'ячеслав Губинський перебуває в декретній відпустці", – резюмували в антикорупційному центрі.