Українська журналістка, телеведуча Надія Сасс була звільнена з каналу Newsone після того, як в вона прямому ефірі різко висловилася на адресу президента України Петра Порошенка, передає Корупція.Інфо

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Дорогі друзі, мені вкрай приємно, що після абсолютно спонтанної, але дуже щирої ескапади на адресу нашого Президента і його «добра» (хто забув про що мова, відео нижче), багато хто з вас мене підтримували і переживали чи не стане це причиною мого звільнення. І ось, на жаль, це сталося, – написала Сасс.

За словами телеведучої, вона була звільнена з формулюванням «за порушення професійних стандартів і особиста думка про керівництво країни в ефірі».

Вчора після обіду (за день до свого чергового ефіру) дізналася від власника каналу Євгена Мураєва і головного редактора Роксолани Завінської, що канал припиняє зі мною співпрацю. Офіційна версія: за порушення професійних стандартів і особиста думка про керівництво країни в ефірі.

Що це означає, думаю, всі розуміють самі, – заявила Сасс. 

​Зокрема йдеться про вислів Сасс в ефірі після виступу президента Петра Порошенка на презентації "Книги добра" 9 грудня, де він закликав "поділитися добром".

"Якби він поділився усім своїм добром, яке у нього в офшорах, і яке він отримав від Липецької фабрики, це було б краще для всіх українців", – заявила у коментарі ведуча.

"Як писав мій улюблений Роберт Рождественський: "…Соромно захистити слабкого. Думку мати совісно. Соромно не хвалити марнославного.

Незручно з негідником сваритися…Ні, ви не боїтеся, ви соромитеся. Адже Вам не страшно. Вам – соромно…", – резюмувала вона.

Популярне: “Мене звабив її голос”: чоловік Юлії Тимошенко розповів історію їхнього кохання, а також про яких коханців повідомляла преса