Кабанчик Мирослава Орестівна, яка сьогодні виконує обов'язки головного лікаря Львівського обласного наркологічного диспансеру та головного позаштатного спеціаліста Департаменту ОЗ ЛОДА з наркології, вляпалася в черговий скандал.

Як з'ясували журналісти Корупції. Інфо, ця особа вже не раз фігурувала в резонансних кримінальних історіях. Ось одна з них, яка вас точно здивує. 

Варто сказати, що працює ця одіозна особа на посаді головного лікаря Львівського наркодиспансеру з 2011 року і її призначив голова ЛОДА Олег Синютка.

Нам відомо, що інспекція ДАІ м. Львова разом з лікарями Львівського наркодиспансеру, впродовж останніх років здійснювали організовані та систематичні фальсифікації протоколів та експертиз проти водіїв м. Львова по 130 ст. КУпАП (наркотичне та алкогольне сп'яніння).

Не кожен водій знає свої права та має змогу відстояти свої права у суді. Обмеженість у знаннях та висока вартість адвокатів – це один з чинників, який дозволяє Калиновському Т.І. вимагати хабарі, тероризувати водіїв та при цьому залишатися непокараним. 

Інспектор Калиновський Т.І. має хороший тил, оскільки ділиться своєю наживою з вищестоящим керівництвом, які покривають його бандитизм, при цьому ж самі стають його співучасниками.

Немалу роль відіграють у цій схемі і самі лікарі – зокрема і і головний лікар Львівського наркодиспансеру Кабанчик М.О., яка монополізувала ринок експертизи на Львівщині та у випадку, якщо водій не згоден з експертизою, він позбавлений можливості її здійснити повторно або у іншому медичному закладі, оскільки у м. Львів ніде більше не проводять таких експертиз. 

Також, якщо водій просить повторно провести експертизу, йому у цьому відмовляють, єдиний вихід – це їхати у іншу область або район і то тільки у тому випадку, якщо там є відповідні заклади.