Згадаємо американські фільми про копів – вони завжди харизматичні мужні хлопці, які, потрапляючи у різні комічні ситуації, борються за справедливість.

У дитинстві нас вчили дзвонити «02» (тепер «102»), коли нам щось загрожує. Міліція – це орган, який несе справедливість і безпеку у наше життя. Але,коли ти виростаєш, розумієш, що тобі потрібен захист від самих міліціантів.

Ось ще одна ситуація, яка це доводить.

Ще у травні цього року в Сихівському лісі після пікніку між молодими хлопцями сталось непорозуміння, внаслідок якого хлопці поштовхались. Через тиждень один з учасників конфлікту написав заяву у відповідний відділок міліції, а саме Сихівський РВ ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області, що, начебто, останні завдали йому тілесних ушкоджень. Однак з часом хлопці порозумілись, і в найкращих традиціях happy end-ів, потерпілий вирішив забрати заяву про нанесення йому тілесних ушкоджень. Та наша міліція не така хороша, як нам весь час розказували.

В жовтні потерпілий подав заяву в Сихівський РВ ЛМУ ГУМВС України, що він не має до хлопців жодних претензій, та вони порозумілись між собою.  Але міліціанти вже вигадали як нагріти на цій ситуації руки. Вони самостійно перевели заяву «потерпілого» з справ по легких тілесних пошкоджень у справи по хуліганству. Різниця у тому, що у справах по хуліганству потерпілий вже не може сам відкликати свою заяву. За словами хлопців, правоохоронці пропонували «прибрати» цю справу за більше ніж тисячу зелених.Враховуючи, що як такого хуліганства взагалі не було і тепер «потерпілий» не має жодних претензій до хлопців, справу вже мали б закрити. Проте бажання отримати свою поживу, змусило правоохоронців знов показати нам своє справжнє лице.

Тепер, ці чоловіки звернулись за допомогою до журналістів та за їх порадою склали скаргу щодо цього випадку. Тепер хлопці вимагають справедливості від Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВСУ, вимагають покарання тих, хто хоче хабаря за справедливість. 

31            181020141814

181020141813            4

У відповідь на це виникає запитання задля чого що був Майдан? За що загинула Небесна сотня?

Відповісти на нього зможе і школяр: проти корупції, за законність, справедливість і демократію…

А тому дуже прикро, що віра і бажання людей в краще, а головне законне суспільство розбивається об примітивну жагу власної наживи.